Ubytování

Nabízíme ubytování v nově vybudovaném penzionu v bývalých půdních prostorách našeho statku. V penzionu jsou 4 dvoulůžkové pokoje. Každé dva pokoje mají společnou koupelnu a jsou oddělené posuvnými dveřmi.

DSC_8116 DSC_8114 DSC_8083 DSC_8108 DSC_8118 DSC_8109 DSC_8141 DSC_8090 DSC_8103 

Pro všechny ubytované je k dispozici malá kuchyňka přímo v penzionu, která je vybavena dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, lednicí a dřezem. Pro lidi kteří nemohou žít bez spojení se světem je samozřejmostí připojení na internet. Před penzionem je k dispozici zastřešené posezení se zahradním grilem.

  DSC_8116  DSC_8131 DSC_8134 DSC_8126 

Vzhledem k tomu že k farmě náleží i velká zahrada mohou milovníci přírody přespat pod stanem přímo na zahradě a pokud kromě přírody milujete i dobrodružství můžete si vyzkoušet spaní pod širým nebem.

týpíPokud milujete filmy o indiánech a přáli jste si někdy vyzkoušet si jaké by to bylo být alespoň na chviličku indiánem u nás si to můžete vyzkoušet. Na zahradě nám totiž stojí nefalšované indiánské týpí, ve kterém se dá i zatopit při nevlídných letních nocích.

Pro ty, kteří vandrují s koňmi nabízíme možnost přespání na našem pozemku s možností pastvy pro koně a stanování pro jezdce. Koně se mohou pást na ohraničené louce, nebo přímo na zahradě na úvazku. Pro koně zajistíme seno i vodu.

IMAG0158Svoje čtyřkolové miláčky mužete zaparkovat přímo ve dvoře, kde vám je ohlídá náš hlídací domácí mazlíček.

Ani své domácí mazlíčky nemusíte nechávat doma nebo složitě shánět hlídání. Rádi vám je u nás také ubytujeme.

Všichni návštěvníci mají možnost prohlídky farmy a seznámení s našimi domácími mazlíčky.

Jsme také ochotni zodpovědět vám všechny vaše otázky pokud to bude v rozsahu našich vědomostí a zkušeností.